Szczerców Wiadomości

Areszt dla dwóch osób z powiatu bełchatowskiego

29-letni bełchatowianin, który na początku grudnia br. dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów, najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Podobnie jak 28-letni mieszkaniec Szczercowa, który jest podejrzany m.in. o groźby karalne z użyciem noża.

5 grudnia tego roku zatrzymany został przez policjantów 29-letni mieszkaniec Bełchatowa, który ukradł w sklepie butelkę wódki, po czym próbował wyjść nie płacąc za alkohol. Doszło do szarpaniny z pracownikiem ochrony, który upadł i stracił przytomność. Złodziej został zatrzymany, a wobec mężczyzny zastosowano tymczasowy areszt na trzy miesiące.

Podobny areszt czeka 28-letniego mieszkańca Szczercowa, który jest podejrzany o pozbawienie wolności byłej konkubiny , groźby karalne z użyciem noża wobec partnerki, jej matki i sąsiada, a dodatkowo przebicie opon i urwanie lusterek w pojeździe. Wszystkie te zdarzenia miały miejsce w listopadzie br. Na wniosek śledczych i prokuratury bełchatowski sąd tymczasowo aresztował zatrzymanego na 3 miesiące.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *