Wiadomości

Dziurawe ulice po zimie

Koniec zimy dla kierowców oznacza zawsze podziurawione ulice, które następnie są blokowane przez drogowców naprawiających je. Tak samo jest i w tym roku.

Bełchatowskie ulice dosyć boleśnie odczuły skutki zimowej aury. Ubytki spowodowane opadami śniegu, mrozami, jeszcze bardziej pogorszyły stan, już i tak nie najlepszych dróg w naszym mieście. Magistrat nie czekając na zakończenie kalendarzowej zimy, wypuścił na ulice drogowców, którzy łatają dziury.

W pierwszej kolejności prace rozpoczęły się od głównych ulic w Bełchatowie, czyli Wyszyńskiego, Czyżewskiego, Kwiatowa, Dąbrowskiego, Olsztyńska czy Zamoście. Jak informuje wiceprezydent Bełchatowa, na kolejnych bełchatowskich ulicach będą pojawiały się ekipy remontowe. Podziurawione osiedle drogi – Wiosennej, Hubala, Dalekiej, Wandy Malczewskiej oraz drogi gruntowe na osiedlach Binków, Olsztyńskim i Ludwików, również zostaną poddane naprawom.

Za łatanie dziur na bełchatowskich ulicach odpowiada firma Lear, która wykonuje prace w ramach umowy na bieżące utrzymanie dróg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *