Sport

Kup karnet na mecze GKS-u Bełchatów w rundzie wiosennej

Kibice, którzy chcą zakupić karnet na wiosenne mecze GKS-u Bełchatów, będą mogli tego dokonać już w poniedziałek 27 lutego, kiedy to ruszy zamknięta sprzedaż.

Jak zawsze w tego typu sprzedażach, w pierwszej kolejności karnet nabyć mogą kibice, którzy chcą oglądać mecze na GIEKSA Arena ze swoich ulubionych miejsc. Ceny pojedynczych biletów kształtują się od 1 do 10 zł. Nowością w tym przypadku jest bilet superVIP, dzięki któremu za 50 zł można będzie obejrzeć mecz na trybunie honorowej. Cena karnetów to wydatek od 7 do 60 zł plus ewentualnie 300 zł za stałe miejsce na trybunie honorowej.

Osoby, które chcą zakupić karnet muszą posiadać Kartę Kibica lub sam numer pesel posiadacza Karty. Sprzedaż abonamentów na wybrane już w poprzedniej rundzie miejsca, odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica od 27 lutego do 4 marca. Godziny otwarcia to: 27 lutego – 3 marca (poniedziałek – piątek) w godz. 12 – 17, 4 marca (sobota) w godz. 9 – 13.

6 marca ruszy sprzedaż otwarta oraz przedsprzedaż biletów na pierwszy mecz rundy przy Sportowej z Polonią Bytom, który odbędzie się w sobotę 11 marca o godzinie 17:00. Łącznie w rundzie wiosennej bełchatowscy piłkarze rozegrają na GIEKSA Arena siedem spotkań, wszystkie w soboty o godz. 17. Przeciwnikami GKS-u będą: Polonia Bytom, Polonia Warszawa, Warta Poznań, Legionovia Legionowo, Siarka Tarnobrzeg, Puszcza Niepołomice i Błękitny Stargard.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *