Kultura i rozrywka

„Listy do M 3” w okolicy Bełchatowa. Zdjęcia ruszają niebawem

Wszystko na to wskazuje, że kolejna część świątecznego hitu „Listy do M” będzie kręcona m.in. w Piotrkowie Trybunalskim. Wszyscy bełchatowscy fani tego kinowego hitu, będą mogli zobaczyć największe gwiazdy, nie ruszając się daleko. Znana jest już dokładna data premiery trzeciej części „tvnowskiego” przeboju kinowego.

Producenci filmu skontaktowali się już z magistratem w Piotrkowie Trybunalskim, aby omówić szczegóły współpracy. Wiadomo, że sceny miałyby być kręcone m.in. w Rynku Trybunalskim, na dworcu kolejowym PKP, ulicy Łaziennej Mokrej i Hotelu Staromiejskim, w którym sala bankietowa zostanie zaaranżowana na zakład fryzjerski.

Zdjęcia do trzeciej części filmu „Listy do M. Czas niespodzianek” rozpoczną się w lutym bieżącego roku. Reżyserem komedii świątecznej jest Tomasz Konecki. Premiera filmu w kinach już 10 listopada bieżącego roku.

Ostatnia część Listów do M, która swoją premierę miała w 2015 roku, okazała się prawdziwym hitem. W kinach obejrzało ją łącznie prawie 3 miliony widzów, przez co awansowała do pierwszej dziesiątki najczęściej oglądanych filmów w polskich kinach.

One thought on “„Listy do M 3” w okolicy Bełchatowa. Zdjęcia ruszają niebawem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *