Kluki Region

Miało być przyjęcie komunijne, a skończyło się skandalem

Kłótnią i obelgami zakończyło się przyjęcie komunijne, jakie miało miejsce w pod bełchatowskich Klukach.

Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy rodzice z dziećmi przyjechali do restauracji w Klukach. Na miejscu okazało się, że nic nie jest gotowe – stoły nie były przygotowane, a na dodatek brakowało miejsc dla wszystkich gości. Rodzice skarżyli się, że sala nie została udekorowana, a rosół jaki otrzymali goście po prawie dwóch godzinach był zimny.

Jakby tego było mało, pojawiło się podejrzenie, że pracownicy restauracji są pod wpływem alkoholu albo substancji odurzających. Natychmiast rodzice wezwali policję, która przebadała trzeźwość jedynie menadżera. Łącznie poszkodowanych jest 5 rodzin i prawie 200 gości. Możliwe, że cała sprawa skończy się w sądzie, ponieważ rodzice nie zamierzają odpuścić właścicielom lokalu za taki skandal.

Część rodzin po tym co zobaczyła na miejscu zdecydowała się na zorganizowanie na szybko imprezy komunijnej w innym miejscu i liczą, że restauracja pokryje koszty zmiany miejsca przyjęcia. Właściciele feralnego lokalu zapewniają, że to jednorazowa sytuacja i zaproponowali poszkodowanym darmowe zorganizowanie jakieś innej imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *