Sport

Niespodzianka w turnieju tenisowym Grand Prix

Od maja trwa „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa”. W sierpniu rozegrany zostanie ostatni turniej sezonu regularnego.

W tym roku do rozegrania pozostał już tylko jeden turniej „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa”. Niepokonany wciąż pozostaje Zbigniew Marusza w kategorii 50+. W weekendowych zawodach pokonał Edwarda Gryszkiewicza (6/2 6/2), Zdzisława Kudła w trzech setach (3/6 6/0 i 10/4) oraz w finale już bez większych problemów 6/2 6/2 Krzysztofa Drzewosza.

Niespodzianka natomiast w kategorii OPEN, gdzie triumfował Piotr Jaros, pokonując w drodze do finału Grzegorza Toboła (6/2 6/2), Franka Stępnia po długim pojedynku (6/2 3/6 10/5). W deblu triumfowała para Piotr Radziejewski-Grzegorz Toboła, , z czego pierwszy z nich uczynił to już po raz czwarty i w tabeli ma aż 160 punktów przewagi nad Grzegorzem Puźniakiem i Kamilem Mataczem.

Ostatni turniej z cyklu „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa” odbędzie się na weekend 26-27 sierpnia. Wraz z początkiem września rozpoczyna się turniej Masters cyklu Grand Prix.

(fot. mcs.belchatow.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *