Sport

Porażka GKS-u na wyjeździe

Nie udał się wyjazd piłkarzy GKS-u Bełchatów do Rybnika, gdzie rozegrany został mecz 29 kolejki II ligi piłkarskiej.

Pierwsza połowa spotkania pokazała, że drużyna trenera Mariusza Pawlaka jest dobrze przygotowana do meczu i była bliższa zdobycia bramki. GKS miał przewagę, większa liczbę strzałów na bramkę, jednak żaden z nich nie znalazł drogi do bramki.

Niestety druga część meczu rozpoczęła się od niespodziewanej bramki dla piłkarzy ROW Rybnik, gdzie po żucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym bramkę, która jak się później okazała była zwycięska, zdobył Przemysław Brychlik. Bełchatowianie od razu ruszyli do odrabiania strat, jednak pomimo jeszcze kilku okazji nie doprowadziliśmy do wyrównania i trzy punkty powędrowały do gospodarzy.

ROW Rybnik – GKS Bełchatów 1:0 (0:0)

Bramka:
Przemysław Brychlik 51

ROW: Kacper Rosa – Dawid Gojny, Marian Jarabica (Dawid Bober), Szymon Jary, Jan Janik, Paweł Jaroszewski (Dawid Drozdowski), Mariusz Zganiacz, Kamil Spratek (Dominik Budzik), Damian Koleczko, Sebastian Musiolik (Sebastian Siwek), Przemysław Brychlik.

GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik – Adrian Klepczyński, Marcin Grolik, Piotr Witasik, Robert Pisarczuk (81. Daniel Ciechański) – Dawid Flaszka, Patryk Rachwał, Mikołaj Bociek (87. Marcin Ryszka), Artur Lenartowski (15. Szymon Zgrada), Dawid Dzięgielewski (67. Adam Nowak) – Bartłomiej Bartosiak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *