Sport

Skra przywozi 2 punkty z Radomia

Wyjazd bełchatowskiej Skry do Radomia okazał się trudniejszą przeprawą niż spodziewali się tego kibice i chyba sami zaowdnicy. W meczu 23.kolejki PlusLigi, po zaciętym spotkaniu bełchatowianie pokonali Czarnych Radom 3:2, dopisując sobie tym samym 2 punkty do ligowej tabeli.
Mecz 23. kolejki PlusLigi był pełen zwrotów akcji. Kiedy nieoczekiwanie pierwszy set padł łupem gospodarzy, którzy pewnie pokonali siatkarzy z Bełchatowa do 16, to w drugim secie to goście pokazali klasę i wygrali tę partię meczu 25:19. Najbardziej zacięta walka trwała w trzecim secie, kiedy to ponownie Czarni Radom byli górą, pokonując PGE Skre 25:22.
Zwrot akcji nastąpił ponownie w czwartym secie, gdzie od początku to bełchatowianie przejęli inicjatywę i ostatecznie pokonali gospodarzy 25:17. Przy wyniku 2:2 po czterech setach o wszystkim zadecydować miał piaty set, czyli tie-break. Tutaj nasi siatkarze zachowali zimną krew i w miarę pewnie pokonali radomian 15:10.