Kultura i rozrywka

„Szalone nożyczki” – komediowy hit na deskach MCK PGE Gigantów Mocy

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na komediowy hit ostatnich lat, spektakl „Szalone nożyczki”, który odbędzie się 29 września o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK Giganty Mocy.

Setki tysięcy spektakli na deskach najlepszych teatrów komediowych świata, miliony widzów na widowni i wpis do Księgi Rekordów Guinessa! „Szalone nożyczki” to wyjątkowy projekt teatralny, grany już od ponad pięćdziesięciu lat, na całym Świecie!
We wrześniu, do kryminalnej intrygi zostanie wciągnięta bełchatowska publiczność, która berdzie mogła wpłynąć na losy bohaterów granych przez największe gwiazdy telewizyjne!

Opis spektaklu:
Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą barwnych charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają – UWAGA! – WIDZOWIE! Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i uwielbiany przez Publikę całego świata!

Bilety w cenie 90 zł (I i II Sektor) oraz 75 zł (Balkon) do nabycia w kasie MCK Gigantów Mocy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *